Kariera

Dołącz do najlepszych

Praca w kancelarii Rymarz Zdort to szansa na wszechstronny rozwój zawodowy dla osób zainteresowanych poszerzaniem swoich horyzontów, zdobywaniem doświadczenia i współpracą z najlepszymi ekspertami na rynku.

W kancelarii Rymarz Zdort stawiamy na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, dlatego do naszego zespołu poszukujemy ambitnych pasjonatów prawa. Cenimy zaangażowanie oraz umiejętność intensywnej i efektywnej pracy. Wierzymy, że wysokie standardy pracy przekładają się na wyjątkowy poziom obsługi, który wyróżnia nas na rynku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w kancelarii do nadsyłania dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim) na adres korespondencyjny kancelarii lub e-mail: recruitment@rymarz-zdort.com.

Magdalena Pater-Chylińska

Head of People & Culture

+48 22 520 4234

Oferty pracy

Prawnik w departamencie nieruchomości

5 sierpnia 2022 r.

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w pracach departamentu nieruchomości przy obsłudze prawnej zleceń dotyczących transakcji nieruchomościowych, M&A oraz inwe...

Prawnik w departamencie nieruchomości
do naszego
Newslettera

Potwierdź swój adres e-mail

Sprawdź skrzynkę pocztową i kliknij w link potwierdzający zapis do Newslettera.

Dziękujemy!