Rymarz_Zdort

Kariera

Prawnik w Departamencie Korporacyjnym

29 kwietnia 2021 r.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w pracach departamentu korporacyjnego przy kompleksowej obsłudze prawnej krajowych oraz międzynarodowych klientów kancelarii w szczególności w sprawach korporacyjnych, w tym na rzecz spółek publicznych, oraz w sprawach związanych z compliance. Zakres obowiązków obejmowałby przygotowywanie umów, dokumentów korporacyjnych, protokołów, prowadzenie postępowań rejestrowych, przygotowywanie dokumentów wewnętrznych (w tym regulaminów, polityk i regulacji wewnętrznych). Do obowiązków kandydata będzie również należało koordynowanie pracy zespołu młodszych prawników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata;
  • minimum 6 letnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych, zarówno polskich jak i międzynarodowych;
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz handlowego, w szczególności prawa spółek;
  • mile widziana znajomość regulacji / doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz spółek publicznych;
  • mile widziana znajomość zagadnień compliance;
  • biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do analitycznego i logicznego myślenia;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prestiżowej kancelarii prawnej oraz możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole, świadczącym usługi dla polskich i międzynarodowych klientów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (w tym prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących dokumentów aplikacyjnych CV i listu motywacyjnego na adres: recruitment@rymarz-zdort.com

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Prawnika w departamencie korporacyjnym, prowadzonym przez Rymarz Zdort z siedzibą w Warszawie (00-850), przy ul. Prostej 18, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacji prowadzonych przez Rymarz Zdort w przyszłości. Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższych zgód było dobrowolne. Został[em]/[am] również poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, oraz o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rymarz Zdort (przy czym jestem świadom[y]/[a], że żądanie usunięcia danych osobowych będzie oznaczało rezygnację z aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rymarz Zdort.”

Więcej ofert

Młodszy Prawnik do Departamentu Prawa Pracy

13 lipca 2021

W związku z dynamicznym rozwojem departamentu prawa pracy poszukujemy prawnika na stanowisko Junior Associate. Opis stanowiska: Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w pracach depart...

Młodszy Prawnik do Departamentu Prawa Pracy

Starszy Prawnik do Departamentu Prawa Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem departamentu prawa pracy poszukujemy prawnika na stanowisko Senior Associate. Opis stanowiska: Zakres obowiązków obejmowałby kompleksowe i samodzielne dorad...

Starszy Prawnik do Departamentu Prawa Pracy

Młodszy Prawnik do Działu Restrukturyzacji i Upadłości

18 czerwca 2021

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w pracach departamentu restrukturyzacji i upadłości przy kompleksowej obsłudze prawnej złożonych procesów restrukturyzacyjnyc...

Młodszy Prawnik do Działu Restrukturyzacji i Upadłości